Projekty i inicjatywy

Parada Równości 2018

09-06-2018
miniaturka parada-rownosci-2018
Parada 2018 już za nami! W tym roku także nasza fundacja przeszła ulicami Warszawy. Było kolorowo, wesoło i muzycznie!  9 czerwca pozostanie na długo w naszej pamięci. Zdję (...)

Japonia LGBTQ

21-05-2018
miniaturka japonia-lgbtq
20 maja w lokalu "państwomiasto" odbyło się spotkanie, podczas którego opowiadaliśmy jak wygląda życie społeczności LGBTQ w Japonii. Czy w Japonii pary nieheteroseksualne (...)

DISCO "Panie proszą Panie i Panów"

28-04-2018
miniaturka disco-panie-prosza-panie-i-panow
Queerowe DISCO? Zawsze! 27 kwietnia zaprosiliśmy was na parkiet do Baru Studio w ramach LGBT Film Festival razem z Oops Team. Disco „Panie proszą Panie i Panów&rdquo (...)

LGBT Film Festival- Panel Aseksualność

24-04-2018
miniaturka lgbt-film-festival-panel-aseksualnosc
23 kwietnia członkini zarządu fundacji, Justyna Bułdys, wzięła udział w dyskusji "Wolność od seksu", która odbyła się w ramach LGBT Film Festival Wstępem do dyskusji był&nb (...)

Planszówki

07-03-2018
miniaturka planszowki
Raz w miesiącu w wybrany sobotni wieczór zapraszamy Was do integracji przy grach planszowych i karcianych. Spotkania przy planszówkach to nie tylko okazja do potreno (...)

Futbol Przeciw Homofobii

12-02-2018
miniaturka futbol-przeciw-homofobii
10 lutego spotkaliśmy się z członkiniami Ruchomego Klubu Sportowego "Gwiazda" i Klubu Sportowego "Chrząszczyki", by wspólnie zastanowić się nad piłką nożną widzian (...)

01-12-2017
Plakat promujący konkurs
Jesteś zwierzolubem? Lubisz fotografować się ze swoim ulubieńcem? Mamy coś dla Was - konkurs fotograficzny dla Ciebie i Twojego pupila! Wystarczy, że w najbardziej zabawny/wystrza (...)